Szkolenia dla firm i przedsiębiorstw

 


Przykładowe zagadnienia:

Kultura organizacyjna
Komunikacja interpersonalna i tworzenie zespołów
Komunikacja i współpraca międzykulturowa
Prezentacje publiczne i autoprezentacja
Radzenie sobie ze stresem
Twórcze myślenie
Zarządzanie czasem
Motywowanie filozoficzne
Przywództwo
Rozwiązywanie konfliktów
Badanie typologii osobowości
Podejmowanie decyzji menedżerskich
Narzędzia i techniki menedżerskie
Delegowanie zadań i uprawnień
Filozofia negocjacji handlowych
Budowanie trwałych relacji z klientami
Ograniczenia w sprzedaży - poszukiwanie rozwiązań 
O firmie
Studio Szkoleniowo Konsultingowe ViPcenter

VIPcenter jest wiodącą w swojej klasie firmą edukacyjną działającą na terenie Polski. Łącząc nowoczesne systemy organizacji ze wschodnią filozofią oferuje szkolenia i treningi dla kadry menedżerskiej na najwyższym poziomie. Dając całe nasze doświadczenie pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę usług, aby stać się liczącym w Europie przedsiębiorstwem z sektora doradztwa personalnego. Mamy nadzieję, że pakiety naszych szkoleń zadowolą najbardziej wymagających przedsiębiorców.

 
 
Partner szkoleniowy i doradczy

Efektywnie odpowiadamy na oczekiwania i potrzeby klientów w zakresie rozwoju. Dostarczamy Państwu wiedzę i umiejętności w oparciu o potrzeby rynku polskiego i ogólnoświatowe trendy biznesowe. Każde seminarium i warsztaty poprzedza dokładne badanie rynku, mające na celu rozpoznanie kluczowych problemów związanych z wybranym zagadnieniem.

Nasze szkolenia mają charakter indywidualny. Poznajemy klimat organizacyjny i rozumiejąc problematykę poszczególnych firm doradzamy w zakresie przywództwa i zarządzania. Poprzez ustawiczne przekonywanie naszych klientów o potrzebie działań zmierzających do kompleksowych rozwiązań, pomagamy usprawnić działania na polu skutecznej komunikacji interpersonalnej i integracji pracowników. Podnosząc ich kwalifikacje i niezawodność, a tym samym również zadowolenie, dążymy do umocnienia kultury organizacyjnej.

Dostosowanie do potrzeb klienta

Poprzez ciągłe dążenie do samorealizacji, ViPcenter nie boi się trudnych wyzwań, jednocześnie stosując względem klientów i konkurencji zasadę wszelkiej poufności. Wartości takie jak otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość są dla naszej firmy sposobem osiągania celów.

Działamy na skalę ogólnopolską, przyjmujemy zlecenia pełnej organizacji szkoleń o dowolnej tematyce. Państwo proponują temat - studio szkoleniowo konsultingowe ViPcenter go zrealizuje zgodnie z oczekiwaniami.

Sekcja otwarta - oferujemy specjalistyczne szkolenia tematyczne, cykliczne kursy doskonalenia zawodowego, konferencje i spotkania oraz różnego rodzaju warsztaty zgodne z aktualnymi trendami, jak również dostosowane do bieżących potrzeb rynku.

Sekcja zamknięta - szkolenia na indywidualne zlecenie firm i dużych przedsiębiorstw dla kadry sektora prywatnego oraz publicznego. Skuteczna realizacja, odpowiadająca konkretnym potrzebom, a także rozwiązująca specyficzne problemy firmy - to podstawowe cechy seminariów w siedzibie firmy. Ten rodzaj zajęć dydaktycznych organizowany jest dla poszczególnych przedsiębiorstw i dopasowany dokładnie do potrzeb zleceniodawcy pod względem programu seminarium, metod szkoleniowych, miejsca oraz czasu.

Wartości ViPcenter to m.in.: dążność do osiągania celów, szacunek i dbałość, otwarta i uczciwa komunikacja, doskonalenie na polu edukacji, odpowiedzialność, Ahimsa - działanie bez przemocy.

Dynamiczne i innowacyjne szkolenia

Szkolenia organizowane przez naszą firmę mają w większości formę interaktywną. Każdy z uczestników odkrywa wiele ukrytych możliwości i naturalnie odczuwa chęć do dzielenia się nimi z innymi. Podczas szkoleń wykorzystujemy również starożytne wschodnie techniki zarządzania. Jest to na rynku szkoleń w Polsce zupełnie unikalna forma prowadzenia ćwiczeń, zaawansowanych studiów przypadku, odgrywania ról, dyskusji, burz mózgów i gier strategicznych. Treningi, które prowadzimy są praktycznymi narzędziami, które uczestnicy będą mogli stosować w pracy.

Pełna elastyczność, szybka i rzetelna realizacja, podejmowanie coraz to nowych zagadnień i proponowanie ich w formie dostosowanej do potrzeb potencjalnych uczestników to główne cechy naszej działalności.

Organizujemy m.in.:

  Seminaria otwarte i w siedzibie firmy
  Specjalistyczne szkolenia otwarte i zmknięte
  Cykliczne kursy doskonalenia zawodowego
  Konferencje i spotkania - biznesowe, naukowe, międzynarodowe
  Warsztaty

Utrzymujemy kontakty z najlepszymi specjalistami i ekspertami w całej Polsce - na Państwa zamówienie możemy przygotować nowy program seminarium, uwzględniający bieżące i przyszłe potrzeby firmy.   ViPcenter
  00-179 Warszawa, Niska 5
  tel/fax +48 022 887 84 84
 
Home     O firmie     Szkolenia     Konferencje     Kursy     Artykuły     Kontakt© 2007 Studio Szkoleniowo Konsultingowe ViPcenter