Szkolenia dla firm i przedsiębiorstw

 


Przykładowe zagadnienia:

Kultura organizacyjna
Komunikacja interpersonalna i tworzenie zespołów
Komunikacja i współpraca międzykulturowa
Prezentacje publiczne i autoprezentacja
Radzenie sobie ze stresem
Twórcze myślenie
Zarządzanie czasem
Motywowanie filozoficzne
Przywództwo
Rozwiązywanie konfliktów
Badanie typologii osobowości
Podejmowanie decyzji menedżerskich
Narzędzia i techniki menedżerskie
Delegowanie zadań i uprawnień
Filozofia negocjacji handlowych
Budowanie trwałych relacji z klientami
Ograniczenia w sprzedaży - poszukiwanie rozwiązań 
Artykuły
Studio Szkoleniowo Konsultingowe ViPcenter

Postawa przedsiębiorcza, to nieustanne doskonalenie własnych umiejętności. Prowadząc własny biznes lub też dopiero wkraczając w świat liderów na ryku, warto chłonąć wszelką wiedzę i wskazówki osób z doświadczeniem. Pozytywne aspekty przekazu dostępnych treści przyczyniają się często do dynamicznej oraz pełnej entuzjazmu własnej kreatywnej działalności. Dzięki różnego rodzaju materiałom możemy nie tylko wzbogacić siebie, ale także podążać za aktualnymi trendami, wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i uniknąć wielu błędów.

 
 
Rozwój osobisty - sukces, motywacja, przywództwo

» Pełen sukces
Czym tak naprawdę jest sukces? W jakim świetle ludzie postrzegają swoje i innych osiągnięcia? Dlaczego tak niewiele osób koncentruje się na efektywnym działaniu? Może nadszedł czas pomyśleć o własnym, klarownym formułowaniu strategii sukcesu?

» Wszystko sprowadza się do realizacji !
Sukces? Tak! Jednak musimy na niego zapracować, więc jak zrealizować naszą wizję mądrze, aby uzyskać zamierzony efekt? Dlaczego realizacja planu jest kluczem do naszego sukcesu? Co zrobić, by wysiłek nie poszedł na marne a zapał nie wygasł przy pierwszej napotkanej przeszkodzie?

» Skuteczna motywacja pracowników
Praktyczne porady dla menadżerów i właścicieli biznesu, przedstawione w dziewięciu krótkich i przejrzystych krokach. Tajniki skutecznej motywacji pracowników w bardzo prosty sposób mogą poszerzyć perspektywy rozwoju firmy i przyczynić się do efektywniejszej pracy zespołowej.

» Umiejętności przywódcze a inteligencja emocjonalna
Przywództwo. Jak rozpoznać dobrego przywódcę? Dlaczego rozwijanie składników inteligencji emocjonalnej jest korzystne dla każdego lidera? Jakie elementy decydują o jakości Twojej inteligencji emocjonalnej? "Sekrety wyrastania na przywódcę. Rzecz o inteligencji emocjonalnej".

Ebiznes - nowoczesna i przyjazna firma w Internecie

» Serwis internetowy - sukces dzięki prawidłowej promocji firmy
Odkryj, jak wykorzystując jedną prostą strategię osiągnąć zaskakujące rezultaty i zagwarantować sobie wysoki stopień konwersji wśród odwiedzających serwis. Artykuł "Dobra wiadomość dla właścicieli serwisów internetowych, którzy pragną osiągnąć sukces" pozwoli poznać tajemnice korzystnych działań.

» Jak zdobyć uwagę w Internecie?
Jak przemówić do internauty, aby go zainteresować swoją usługą, lub produktem? Czy Twoja firma faktycznie skupia się na tym, czego poszukuje docelowy klient i dostarcza mu właściwych informacji o ofercie? Masz pewność, że osoba odwiedzająca serwis wybierze właśnie Twoje usługi i pozostanie Ci wierna?

Biznes - przedsiębiorstwo i działalność w dobrym stylu

» Jakie składniki powinna zawierać "firma"?
Każdy przedsiębiorca działa pod określoną "firmą". Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą lub przedsiębiorstwo, niezależnie od ich formy prawnej, prowadzi je pod określoną nazwą. W odniesieniu do przedsiębiorców nazwa ta jest określana właśnie mianem "firmy".

» Własny biznes na cudzym pomyśle
Jeśli marzyłeś lub nadal marzysz o własnym biznesie, a jedyną przeszkodą jest to, że nie masz pomysłu na to jaką działalność rozpocząć to usiądź wygodnie i poczytaj, a może choć trochę pomogę Ci spełnić Twoje marzenie.

Nauka i edukacja - samodoskonalenie i kreatywność

» (Nie)Zapomniane Pomysły
Dobry pomysł może być na wagę złota. Może doprowadzić Cię do sławy, pieniędzy a jego realizacja dać Ci ogromną satysfakcję. Niestety, często pozwalamy naszym pomysłom uciec gdzieś w niepamięć. Dowiedz się jak temu zapobiec i jak kreować dobre pomysły.

» Jak skutecznie rozmawiać przez telefon?
Telefonowanie jest sztuką, którą trudno przecenić. W wielu przypadkach rozmowa telefoniczna jest pierwszym kontaktem z naszym klientem, kontrahentem, współpracownikiem. Sposób w jaki ją przeprowadzimy wpływa na odbiór naszej osoby u rozmówcy oraz rzutuje na dalsze etapy kontaktu.   ViPcenter
  00-179 Warszawa, Niska 5
  tel/fax +48 022 887 84 84
 
Home     O firmie     Szkolenia     Konferencje     Kursy     Artykuły     Kontakt© 2007 Studio Szkoleniowo Konsultingowe ViPcenter